Kryesore

Çmenduria e turistit, thith kokainë në varrin e lordit të drogës Pablo Eskobar (VIDEO)


               Publikuar në : 18:26 - 22/04/18 |
mapo.al

Ky është momenti kur një turist i “çmendur” vendosi të “nderonte” lordin e drogës, Pablo Eskobar, duke thithur pluhur të bardhë në varrin e tij në Itagui të Kolumbisë.


Në video, e cila u publikua nga vetë ai, shfaqet turisti që ulet në gjunjë, merr një kartmonedhë dhe thith pluhurin e bardhë mbi pllakën e mermertë.

Videoja e postuar në llogarinë e tij, ishte hequr menjëherë të nesërmen.

 


Etiketa: , , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas