KMR

Babai që do lidhur… stërvit pitbullët e egër me djemtë e tij 6 dhe 2 vjeç
               Publikuar në : 19:37 - 23/07/18 |
mapo.al

Marlon Grennan nga New Hampshire stërvit qentë e egër pitbull dhe nuk e ka problem që gjatë stërvitjes të marrë dy djemtë e tij Xhordan 6 vjeç dhe Xhekson, 2 vjeç


“Është e mrekullueshme që kur unë të largohem vendin tim ta marrë djali im i madh. Nuk më shqetëson aspak stërvitja e fëmijëve me qentë e egër.

Ata janë rritur me qentë.

Nuk do të habitesha nëse Xhordan kur ishte i vogël të kishte menduar se ishte një qen, pasi bënte disa veprime të ngjashme me kafshët më shumë  sesa njerëzit.

Wshtë një gjë të kontrollosh një qen dhe një tjetër të ndjesh forcën e tij. Nëse Xhordan do të ecë në hapat e mi, ai dhe do të kafshohet”,- thotë Grennan.

<
>
auto_b11532178096 auto_b21532178095 auto_b31532178096 auto_b41532178097


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas