KMR

Çmenduri, adoleshenten e hedhin shoqet nga ura


               Publikuar në : 16:27 - 11/08/18 |
mapo.al

Një lojë adoleshentësh, por që mund të kishte përfunduar në një tragjedi të tmerrshme për një 16-vjeçare.


Pamjet e postuara në YouTube tregojnë se si miqtë e shokët e shtyjnë të hidhet nga ura kundër dëshirës së saj.

Në një moment adoleshenten, e identifikuar si Jolanda Holgerson e kanë hedhur nga ura, po fatmirësisht është gjallë. Ajo shpëtoi me me brinjë të thyera, dhe dëmtime të shumta në mushkëri.

Ngjarja ka ndodhur në Uashington, në lumin Lewis.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas