KMR

Çmenduri, adoleshenten e hedhin shoqet nga ura

Një lojë adoleshentësh, por që mund të kishte përfunduar në një tragjedi të tmerrshme për një 16-vjeçare.


Pamjet e postuara në YouTube tregojnë se si miqtë e shokët e shtyjnë të hidhet nga ura kundër dëshirës së saj.

Në një moment adoleshenten, e identifikuar si Jolanda Holgerson e kanë hedhur nga ura, po fatmirësisht është gjallë. Ajo shpëtoi me me brinjë të thyera, dhe dëmtime të shumta në mushkëri.

Ngjarja ka ndodhur në Uashington, në lumin Lewis.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas