ShowBiz

Çmendet Morena me video, nuk ka ditë që nuk i dridh të pasmet


               Publikuar në : 12:32 - 07/06/18 |
mapo.al

Ka lansuar këngën e re “Femnat”. Morena Taraku ka qëndruar një kohë të gjatë në Turqi gjersa po realizonte klipin e ri “Femnat” në bashkëpunim me DJ Dagz dhe DJ Pm, shkruan lajmi net. Kënga u prit mirë nga publiku pasi ishte bërë një paralajmërim i gjatë javë më parë dhe që modelja Taraku publikonte pamje në vazhdimësi.


Ndërsa tani që është lansuar kënga Morena ka shkëputur një pjesë të videos ku shfaqet duke bërë ‘twerk’. Kujtojmë që Morena u komentua shumë për lidhjen me të dashurin nga Teherani, ky i fundit i cili ishte akuzuar për skandale të shumta.

@djpm_ & @dj_dagz ft @morenataraku – #FEMNAT #800K 💙🙌🏼

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas