ShowBiz

Çmendet Kim Kardashian, i kthen b***ën aparatit


               Publikuar në : 18:03 - 19/07/18 |
mapo.al

Super ylli Kim Kardashian tashmë është e njohur për imazhet provokuese, që publikon në rrjetet sociale.


Shpesh ajo e bën qëllimisht këtë gjë për të promovuar linjën e produkteve të saj kozmetike.

Ditë më parë, ajo publikoi një fotografi provokuese në rrjetin social Instagram, ku shfaqej me bikini teksa qëndronte në kuzhinë.

Ndërkohë vetëm pak ditë më pas ajo ka goditur sërish me një tjetër imazh provokues, ku kësaj here ekspozon në maksimum të pasmet gjigante, tw cilat ia ka kthyer aparatit forografi.

Nga pamjet, duket se fotografia është realizuar në liqen, vendi ku ajo ka shijuar një ditë relaksi e veshur vetëm me bikini.

Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta nga fansat e saj.

Kimoji Fragrances available now on Kkwfragrance.com @kkwfragrance

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas