ShowBiz

Çmendet Getoari, ja sa kushton një këmishë e thjeshtë e tij

Getoar Selimi është një ndër reperat më të mirë dhe me të vjetër në tregun muzikor shqiptar. Ai i ka dhuruar shumë hite publikut dhe e kemi të vështirë të gjejmë një këngë të tij që nuk është kthyer në hit.


Ai po kalon një romancë të lumtur me bashkëshorten e tij Marina Vjollca dhe kjo është mëse e dukshme. Mirëpo Ghetto Geasy shquhet për jetën luksoze dhe veshjet e tij kushtojnë shumë.

Edhe këtë herë ai ka rrëmbyer vëmendjen e publikut me këmishën e tij si ‘Zebër’, gjatë një mbrëmje muzikore. E kjo këmishë e Getit ka një çmim marramendës që kushton jo më pak se 505 euro dhe është e firmës ‘Roberto Cavalli’.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas