KMR

‘Çmenden’ femrat! ‘I burgosuri më seksi në botë’ tashmë është një… shqiptar

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:10 - 08/11/17 |
mapo.al

Ju kujtohet Jeremy Meeks? Është pikërisht ai djali simpatik, muskulor e me tatuazhe që u pagëzua si “i burgosuri më seksi”. Tashmë Jeremy shijon lirinë dhe romancën me vajzën e miliarderit të Top-Shopit, Sir Philip Green.


Ndërkohë, mediat rozë duket se kanë gjetur pasardhësin e Meeks, dhe ai është një shqiptar: Guxim Imeri, 25 vjeç, i gjatë rreth 1 metër e 70 cm, i cili një ditë më parë u arratis nga një qendër emigracioni në Britani.


Pasi Policia e Lanarkshire ka shpallur në kërkim shqiptarin, në postimin në postim në Facebook ku është bërë njoftimi nga forcat e rendit, ka pasur një lumë komentesh nga vajza të cilat admironin bukurinë e shqiptarit.


“Ai është shumë seksi”, komenton dikush.


“Nëse e shihni, ruaje për mua”, shkruan dikush tjetër.

 Pas