ShowBiz

Çmend me pozat superseksi: Jam bërë për ditët me diell…


               Publikuar në : 20:38 - 28/05/18 |
mapo.al

Ish-banormae Big Brother e njohur edhe si modele, Françeska Jaçe, ka disa ditë që ka nisur pushimet luksoze.


Françi është njëra nga modelet më të zjarrta, e cila nuk i lë vend imagjinatës me fotografitë, që publikon në rrjete sociale.

Imazhet e fundit janë mjaft të pëlqyera dhe komentuara, në të cilat duket e mahnitshme me bikini, por nuk ndalet së provokuari.

“Jam e bërë për ditët me diell”, ka shkruar ajo në njërën nga imazhet.

Françeska u përfol së fundmi për ribashkimin me të ish-dashurin Andi Geci, zëra këto që i hodhi poshtë vetë modelja.

<
>
auto_Franceska_Jace11527524078 erg ghmghm hmghmghmghhhh hggjm sdvsdv franceska-2016


Etiketa: , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas