ShowBiz

Çiljeta sërish shtatzënë…? Këngëtarja zbulon gjithçka…


               Publikuar në : 13:00 - 05/11/17 |
mapo.al

Prej vitesh është lakuar si një nga femrat më tunduese të skenës shqiptare. Çiljeta u bë furishëm pjesë e artistëve shqiptarë, ku veç talentit të saj u lakua shumë për format e saj provokuese.


Këngëtarja, nënë e një djali ka qenë më e distancuar nga karriera e saj muzikore, duke iu përkushtuar më së shumti jetës së saj private dhe rritjes së djalit.

E ftuar në emisionin ‘Chic’ në ‘News 24’, Çiljeta u shpreh se, për tre vitet e para të jetës së tij, ajo ka qenë tërësisht e fokusuar tek i biri. Por ja si i është përgjigjur Çili pyetjes, nëse së shpejti do t’i japë një vëlla ose një motër Fernandos?

‘Për momentin është shumë herët për një fëmijë tjetër. Nuk është fare në mendimet e mia një gjë e tillë tani’,- u shpreh këngëtarja, duke theksuar se, për momentin është e përkushtuar tek karriera.CLOSE
CLOSE
Pas