Kryesore

Cilat janë hapat anti-mafia të PD? Alibeaj shpjegon se kush do të rishikojë koncesionet…
               Publikuar në : 12:20 - 24/09/18 |
mapo.al

Kush janë kompanite dhe cila është rruga ligjore që do të ndjekë Partia Denmokratike për të denoncuar kompanite që sipas saj kanë përfituar tendera publikë në rrugë korruptive.


Deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj sqaroi sot gjithë procedurën të prezantuar përmes tabelash. Modeli i ndjekur sipas tij do të jetë ai britanik.

Tabelat sa me poshte;

<
>
pasutrite nje pasurite dy pasurite tre pasurite kater pasutrite pese pasurite gjashte pasurite shtate pasurite tete [pasurite nente pasurite dhjete pasurite 11

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas