ShowBiz

Çifti simpatik “pushton ” Kretën, Amber dhe Dan dhurojnë puthje të nxehta


               Publikuar në : 17:01 - 14/08/18 |
mapo.al

Çifti simpatik i TOWIE është duke pushuar në ishullin e Kretës në Greqi.


Amber Turner dhe Dan Edgar duken më të lumtur se kurrë më parë, teksa janë fotografuar krah njëri-tjetrit.

Dan nuk mund të qëndronte për asnjë momente larg të dashurës superseksi. Amber dukej e mrekullueshme teksa mbante veshur një “swimsuit” të bardhë.

<
>
a t1-2 t2-2 t3-2 t4-2 t5-2 t6-2 t7-2 t8-1 t9-2 t10-1 t11-2 t12-1 t13-2 t14-1 t16-2 t17-1 t18-1 t19-1

 


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas