Aktualitet

Çifti presidencial ka hyrë në krizë?!


               Publikuar në : 17:36 - 07/05/18 |
mapo.al

Marrëdhënia mes Presidentit të SHBA dhe Zonjës së Parë duket se nuk është në ditët e saj më të mira.


Melania nuk ka reaguar pas skandalit të Donald Trump me pornostaren Stormy Daniels, ndërkohë që dyshja është fotografuar shpesh në poza të sikletshme, kur Zonja e Parë largonte dorën nga bashkëshorti i saj apo shmangte prekjen e tij.

Përveç kësaj, duket se çifti presidencial nuk kalon shumë kohë bashkë.

Sipas “Washington Post”, një mik i Presidentit tha se dyshja kalon shumë pak kohë bashkë, pothuajse fare.

Donald dhe Melania Trump zakonisht nuk hanë bashkë në Shtëpinë e Bardhë, gjithashtu burime të afërta me çiftin thonë se ata e kalojnë kohën e lirë larg njëri-tjetrit.

<
>
5a00a0351700002c01796149 56d8812c0630afb4cb8a1159bdc8194a 14864796049928 Donald-and-Melania-Trump-kiss-South-Korea-876459 Donald-and-Melania-Trump-kiss-South-Korea-876459-1 Donald-and-Melania-Trump-kiss-South-Korea-1121131 donald-trump-melania_650x400_51517889913 donald-trump-melania-bcf18dfe-6d62-49a5-a49b-f1300dc80278 Donald-Trump-Melania-Trump-852652 gettyimages-950888734-1 gettyimages-6338470241-e1486264805191 maxresdefault maxresdefault-1 maxresdefault-2 melania melania_trump_crop melania-donald-trump-marriage-ss08 nintchdbpict000223244594


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas