KMR

Çifti nuk do t’ja dijë për shiun ‘litar’… i ‘nxjerr xixa’ seksit mbi tunelin e Elbasanit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:10 - 28/06/18 |
mapo.al

Mospërmbajtja e vetes në publik shpesh rezulton e vështirë për shumë çifte.


Skenat e sikletshme vënë në vështirësi njerëzit që janë prezentë në ambientet ku çiftet kryesisht të reja, nuk frenojnë dot veten.


Moti me shi konsiderohet si atmosfera më romantike për t’u kënaqur me partnerin/en dhe me sa duket, një çift nuk ka preferuar ambientet e mbyllura të shtëpisë.


Ata i kanë kaluar pritshmëritë dhe kanë preferuar barin e njomë për t’u shtrirë e për të kryer marrëdhënie seksuale.


I vetmi detaj që nuk kanë marrë parasysh, apo për të cilin nuk kanë preferuar të shqetësohen, ka qenë audienca poshtë kodrës që mbeti e habitur, megjithëse u përpoqën të fshiheshin poshtë çadrës.

Një djalë shkruan:

“200 m pa hyre tek tuneli i Elb per Tirane, mire qe paskan cader te paktën”./JOQ.al/

Në mes të shiut e barit të njomë, çifti nuk frenohet mbi kodër on Vidnews.


Etiketa: , , , ,

Pas