Humor

Çifti martohet në kishë, por dhëndri në Shkodër kërkon ndihmë


               Publikuar në : 17:14 - 30/08/18 |
mapo.al

Një çifti i ri shkodran kanë vendosur të kurorëzojnë martesën e tyre në Kishën e Shkodrës, mirëpo gjatë ceremonisë, detaji në këpucët e dhëndrit i ka rënë në sy të gjithëve dhe po bën xhiron e rrjetit.


Në një foto të postuar nga “Jeta osh qejf” në shollin e këpucës së dhëndrit shihet “Help me”, ose në shqip “Më shpëtoni”, duke i ‘përcjellë’ kështu mesazhin shokëve të tij, ose është thjesht një shaka e dhëndrit Foto e çiftit duke u martuar është përhapur menjëherë në internet.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas