ShowBiz

Çifti i njohur VIP lë ‘gojëhapur’ fotografët… puthje ‘me llapë’ dhe kafshime në të pasmet e të dashurës në publik

Chloe Ferry dhe Sam Gowland kanë dhuruar një shfaqje ‘hot’ për fotografët. I dashuri i bukuroshes që mori pjesë në reality show-un “MTV”, nuk mund t’i rezistonte të pasmeve të kolme të saj.

Ndërsa po hipnin në makinë në Newcastle dhe ajo po ekspozohej ndaj kamerave, ai u ul për t’i kafshuar të pasmet pasi i kishte dhënë disa puthje pasionante.

22-vjeçarja kishte veshje provokuese, duke ekspozuar krejtësisht gjoksin dhe të pasmet gjigante.

<
>
auto_foto1530968919 auto_NINTCHDBPICT00041829423731530968921 auto_NINTCHDBPICT00041829456821530968922 auto_NINTCHDBPICT00041829564521530968920 auto_pasmet1530968953
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas