ShowBiz

Çifti i njohur VIP lë ‘gojëhapur’ fotografët… puthje ‘me llapë’ dhe kafshime në të pasmet e të dashurës në publik
               Publikuar në : 12:07 - 08/07/18 |
mapo.al

Chloe Ferry dhe Sam Gowland kanë dhuruar një shfaqje ‘hot’ për fotografët. I dashuri i bukuroshes që mori pjesë në reality show-un “MTV”, nuk mund t’i rezistonte të pasmeve të kolme të saj.


Ndërsa po hipnin në makinë në Newcastle dhe ajo po ekspozohej ndaj kamerave, ai u ul për t’i kafshuar të pasmet pasi i kishte dhënë disa puthje pasionante.

22-vjeçarja kishte veshje provokuese, duke ekspozuar krejtësisht gjoksin dhe të pasmet gjigante.

<
>
auto_foto1530968919 auto_NINTCHDBPICT00041829423731530968921 auto_NINTCHDBPICT00041829456821530968922 auto_NINTCHDBPICT00041829564521530968920 auto_pasmet1530968953


Etiketa: , , , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas