ShowBiz

Çifti i famshëm i Showbizit presin që të bëhen prindër?

Ka gati dy vite prej kur reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi kanë zyrtarizuar lidhjen.

Madje, javë më parë, me rastin e ditëlindjes së Elita Rudit, Gjiko i propozoi asaj martesë.Çifti kohë pas kohe i kanë bërë dedikime dashurie njëri-tjetrit, ndërsa tani kemi të reja nga ata.

Burime të sigurta të Indeksonline bëjnë të ditur se Elita është shtatzënë dhe se kanë mbetur edhe pak javë deri në dasmën e tyre.

Elita përpos që është shtatzënë thuhet se në shumë raste nuk po ndihet mjaft mirë dhe si pasojë e kësaj nuk po arrin të realizojë të gjitha emisionet në televizionin ku është tani.

Lajmin për shtatzëninë e moderatores e kanë konfirmuar edhe burime të lajmi.net të afërta me çiftin.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas