Sport

Champions League/ Formacionet zyrtare, Interi dhe Barça me grup të plotë, Totenhami e merr lehtë
               Publikuar në : 18:51 - 18/09/18 |
mapo.al

Interi është rikthyer në Champions League pas 6 sezonesh dhe ndeshja e parë e zikaltërve nuk do të jetë aspak e lehtë, pasi në “San Siro” do të kenë përballë Totenhamin. Gjithsesi, londinezët nuk kanë ardhur në Itali me formacionin e tyre më të mirë, pasi Poçetino nuk ka preferuar të grumbullojë 4 lojtarë titullarë, për aryse “taktike”.


Në ndeshjen tjetër, Barcelona shihet dukshme favorite kundër PSV Eindhoven. Mendohet se holandezët kanë ardhur vetëm për turizëm në Katalonjë, pasi formacioni i Valverde lë të kuptohet se Barcelona do të synojë me çdo kusht vetëm tri pikët.

Barcelona – PSV Eindhoven


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas