ShowBiz

CFDA Fashion mbledh më të mirat e Amerikës, ndër to edhe…


               Publikuar në : 13:12 - 05/06/18 |
mapo.al

Mbrëmja e së hënës ka mbledhur në New York modelet më të mira amerikane.


Ndarja e çmimeve të CFDA (Këshilli i Dizajnuesve Amerikanë të Fashion) ka mbledhur serish në tapetin e kuqe modelet më të mira të momentit, ku ato nuk kanë lënë rast pa treguar veshjet e tyre më të mira, e jo vetëm, në këtë mbrëmje.

Nga Kim Kardashian, e cila ka bërë edhe shaka gjatë fjalimit të saj se është gjithnjë e zhveshur, tek Gigi Hadid, vajzat bukuroshe si gjithmonë mahnitin me veshjen dhe bukurinë e tyre.

<
>
1-19 2-18 3-17 4-19 5-16 6-12 7-11 8-11 9-13 (1) 9-13 10-14 11-13 12-14 13-14 14-11 16-6 25-3 27-3 36 37 gocat-1 18-7 20-5 21-4 22-5 23-5 24-5 26-3 28-1 29-1 30 31 32 33 34 35 38 39


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas