ShowBiz

‘Çfarë transmeton tek vajzat’ fansi kritikon pse doli me gjoks jashtë, reagon Roza Lati


               Publikuar në : 15:15 - 08/09/18 |
mapo.al

Roza Lati ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëvë së fundmi nga fotot e publikuara në Instagram.


Image

Por përpos komplimentave , fotot kanë ngjalluar dhe kritika.

Një prej ndjekësve i shkruan  Rozës se me këto foto VIP-at po i japin rinisë shqiptare  një shembull të keq. por moderatorja nuk ja kursen përgjigjen.

‘Kush e le këtë koment? Ti me puro dhe orën bling bling te fotoja e profilit!Hahahaha ! Duket qartë se nuk e sheh ecurinë time në profilin tim në Instagram.Ruaje negativitetin dhe dhënien e mendve në profil tjetër aty ku i sheh dom perignons me të vertetë, jo këto. Komenti jotë automatikisht rrëzohet poshtë. Shnet ‘ i përgjigjet Roza.

Image


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas