ShowBiz

‘Çfarë transmeton tek vajzat’ fansi kritikon pse doli me gjoks jashtë, reagon Roza Lati

Roza Lati ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëvë së fundmi nga fotot e publikuara në Instagram.

ImagePor përpos komplimentave , fotot kanë ngjalluar dhe kritika.

Një prej ndjekësve i shkruan  Rozës se me këto foto VIP-at po i japin rinisë shqiptare  një shembull të keq. por moderatorja nuk ja kursen përgjigjen.

‘Kush e le këtë koment? Ti me puro dhe orën bling bling te fotoja e profilit!Hahahaha ! Duket qartë se nuk e sheh ecurinë time në profilin tim në Instagram.Ruaje negativitetin dhe dhënien e mendve në profil tjetër aty ku i sheh dom perignons me të vertetë, jo këto. Komenti jotë automatikisht rrëzohet poshtë. Shnet ‘ i përgjigjet Roza.

Image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas