Kryesore

Çfarë pritet të ndodhë nesër në protestën e PD? Deputetja zbulon skenarin: Ja sa zgjat


               Publikuar në : 17:27 - 25/05/18 |
mapo.al

Deputetja e PD, Jorida Tabaku ka qenë e ftuar në rubrikën “Opinion” në News24, ku ka folur për skenarin e protestës së opozitës së nesërme.


Tabaku ka thënë se protesta e nesërme nuk do të jetë shumë e gjatë, por mund të ketë dhe ndryshime në varësi të asaj që do të ndodhë.

“Nuk do të jetë e gjatë, do të ketë akte simbolike. Do të jetë një protestë që do të shkundi qeverinë. Nuk është parashikuar protestë me orar të tej zgjatur, por do të varet dhe nga ajo çfarë do të ndodhë nesër”, tha Tabaku.

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas