ShowBiz

Çfarë po paralajmëron Luana Vjollca? Nëse ju kishte munguar, diçka e re po vjen


               Publikuar në : 12:10 - 15/04/18 |
mapo.al

TIRANE – Ka vetëm pak kohë që ka përfunduar emisioni “Shiko kush Luan”, një format ky që u moderua për javë të tëra nga Luana Vjollca. Që prej asaj periudhe moderatorja shqiptare nuk është dukur më në ekran duke marrë pak kohë pushime për veten e saj.


 

 

Edhe pse postimet e shpeshta në profilet personale në rrjetet sociale, ndoshta nuk i lenë shumë shteg hamendësime, apo qoftë edhe faktit që të ndjejmë mungesën e personazheve të dashur, siç duket vet Luana ka menduar që të mos i lerë me pikëpyetje fansat e saj të shumtë.

Përmes fotos së fundit ajo na bën me dije se në fakt nuk ka qëndruar fare duarkryq, përkundrazi është duke punuar rreth projekteve të reja që do i shohim të materializuara shumë shpejt në ekran. “Ju kisha munguar? Shihemi shpejt me projekte të reja. Shijoni fundjavën”.

Missed me? Shihemi shpejt me projekte te reja. Enjoy your weekend 💜

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

<
>
luanamarinacover 2017-10-05-21_49_59-Luana-Vjollca-josh-në-një-pozë-me-bikini-nga-Xhamajka-Foto-Telegrafi luana luana-marina luana_1522612613-4551677 luanaaa-1 luana-vjollcaaa-aaaa 2017-10-05-21_49_59-Luana-Vjollca-josh-në-një-pozë-me-bikini-nga-Xhamajka-Foto-Telegrafi-486x436 auto_Luana_Vjollca_Dikur_dhe_Sot1522510370 auto_luana1507529173 auto_Luana_Vjollca1522346823 luana1 luana4 ermal-mamaqi-dhe-luana-vjollca auto_Luana_Vjollca_dhe_Ermal_Mamaqi11522162958 eva murati luana vjollca luana3 krenari-luana luana-527x375 luana-vjollca-768x651 Luana-Vjollca-sexy luana-vjollca auto_Luana_Vjollca21499798981 luana-7 auto_Luana_Vjollca1507483896 luana-vj LUANA-VJOLLCA-820x1024 auto_Luana_dhe_marina_ne_dasme1505068475 luana-vjollca auto_luana_1505066273-21817211505068473 luana1 auto_Sozia_e_Luana_Vjollces21501601477 auto_Luana_te_pasmet1500577171 LuanaVjollca-550x381 luana-vjollca Luana_Vjollca1493916338 auto_Luana_Vjollca31497897093 Luana_Vjollca21499275576 luana1 Luana_Vjollca11499275577 luana6 luana5 luana4 luana2 Luana_Vjollca_truku_me_te_pasmet71488211546 Luana_Vjollca_truku_me_te_pasmet41488211551 Luana_Vjollca_truku_me_te_pasmet51488211550 Luana_Vjollca_truku_me_te_pasmet31488211552 Luana_Vjollca_truku_me_te_pasmet1488211554 Luana_Vjollca_truku_me_te_pasmet21488211553 Luana_Vjollca_truku_me_te_pasmet51488211550 luana6 luana luana-1 luana5-1 luana4-1 luana3 luana2 luana7 luana1-2 luana6 luana5 luana3 1336376333-luana_marina luana-vjollca Luana-Vjollca-me-fustan-te-kuq luana_0 luana Luana-Vjollca-sexy luana Luana-Vjollca-dhe-Elton-Deda Luana-Vjollca-nme-fustanin-e-kuq


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas