Kryesore, Politika

Çfarë po ndodh me Rrugën e Arbrit? Rama uron ‘mirmëngjes’ dhe poston videon: Punimet…

Mëngjesin e kësaj të premteje kryeministri Edi Rama ka dashur ta urojë me pamjet e ndërtimit të Rrugës së Arbrit, ku sipas shefit të qeverisë punohet me ritëm të lartë dhe sipas planit.


“Mirëmëngjesi dhe me këtë videoinformacion nga kantieri i Rrugës së Arbrit, ku punimet vijojnë me cilësi e ritëm të lartë, sipas planit. Ju uroj një ditë të mbarë”,- shkruan Rama, ndërkohë që sot është parashikuar një mbledhje me kabinetin e tij në qytetin e Vlorës.

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas