Kryesore

Çfarë po ndodh me Rrugën e Arbrit? Rama uron ‘mirmëngjes’ dhe poston videon: Punimet…

               Publikuar në : 08:48 - 24/08/18 |
mapo.al

Mëngjesin e kësaj të premteje kryeministri Edi Rama ka dashur ta urojë me pamjet e ndërtimit të Rrugës së Arbrit, ku sipas shefit të qeverisë punohet me ritëm të lartë dhe sipas planit.


“Mirëmëngjesi dhe me këtë videoinformacion nga kantieri i Rrugës së Arbrit, ku punimet vijojnë me cilësi e ritëm të lartë, sipas planit. Ju uroj një ditë të mbarë”,- shkruan Rama, ndërkohë që sot është parashikuar një mbledhje me kabinetin e tij në qytetin e Vlorës.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas