ShowBiz

Çfarë po kurdisin Ermali, Tolga dhe Almeda?

Moderatori Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku ka treguar se ndodhet në Turqi sëbashku me aktoren Almeda Abazi dhe bashkëshortin e saj Tolgahan.

Krahas postimeve Ermali ka bërë të ditur se së shpejti do të jetë pjesë e një projekti ndërkombëtar sëbashku me çiftin e njohur.Megjithatë përveç këtyre postimeve ende nuk dihen detaje nga ky projekt.

<
>
dd_1526984188-6499939 a1_1526984085-7766830 a2_1526984084-1280315 (1) a2_1526984084-1280315 a3_1526984085-6334322
PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas