Çfarë po kurdisin Ermali, Tolga dhe Almeda?

ShowBiz               Publikuar në : 13:36 - 22/05/18 |
enton palushi

Moderatori Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku ka treguar se ndodhet në Turqi sëbashku me aktoren Almeda Abazi dhe bashkëshortin e saj Tolgahan.


Krahas postimeve Ermali ka bërë të ditur se së shpejti do të jetë pjesë e një projekti ndërkombëtar sëbashku me çiftin e njohur.

Megjithatë përveç këtyre postimeve ende nuk dihen detaje nga ky projekt.

<
>
dd_1526984188-6499939 a1_1526984085-7766830 a2_1526984084-1280315 (1) a2_1526984084-1280315 a3_1526984085-6334322

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas