Kryesore, Politika

Çfarë ndryshimi mes Gjermanisë dhe Shqipërisë

Nga Ylli Manjani


Çfarë ndryshimi!
————-
Ministri i Brendshëm i Gjermanisë iku se nuk pranon që vendi i tij të mbajë emigrantë.

Ministri i Brendshëm i Shqipërisë rri aty e trashet në karrike, megjithëse kërkon që në vendin e tij të ketë sa më shumë emigrantë!!!

Le pastaj skandalet e tjera…

Ndryshim i madh apo jo?

E pastaj thonë se “Gjermania na do shumë”….

Qesharakë pa kufinj…

PasPara

4 komente

  1. Aman kur flet ky Manjani qe u be minister vetem per kunje edhe nuk beri nje pune te vetme te mbahej mend.

  2. Ky eshte ai qe nga minister drejtesi tani ka filluar pune avokat i thjesht? Paska shkare pak i shkreti

  3. O Manjan rri mire mos te te permend byrzylyqet e sherbimit te proves dhe 3.4 milion euro qe vodhe

  4. Ku i di ti standartet e botes. Ti kur ishe minister drejtesi nuk te ftoj njeri ne nje aktivitet zyrtar jasht shtetit se e dinin te huajt se ca ishe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas