ShowBiz

Çfarë ndodhi me Era Istrefin që nuk ishte në hapjen e Kampionatit Botëror?!


               Publikuar në : 13:11 - 15/06/18 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi pak javë më parë bëri publik lajmin që është pjesë e këngës së Kampionatit Botëror 2018.


Ditën e sotme fillon zyrtarisht Botërori dhe u përfol gjatë se në hapjen e tij do të performohej kënga ‘Live it up’ e cila këndohet nga Era Istrefi, Nicky Jam dhe Will Smith.

Mirëpo një gjë e tillë nuk ndodhi dhe dje, në hapjen zyrtare, Era nuk ishte e pranishme për të kënduar.

Nëna e saj Syzana Tahirsylaj në një prononcim për ‘Lajme.net’ ka treguar se, Era do të performojë live në Rusi në mbylljen e Kampionatit dhe jo në hapjen e tij.

”Era ka me qene ne finalen e Kampionatit, ka me performu ‘live’”, ka thënë ajo.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas