KMR

Çfarë luksi… Brenda avionit privat të familjes mbretërore të Katarit


               Publikuar në : 13:02 - 21/08/18 |
mapo.al

Familja mbretërore e Katarit ka nxjerrë në shitje avionin “Boeing 747-8”, i cili për habi ka edhe 10 banjo.


Brenda tij mbizotëron ngjyra blu dhe e artë, e luksi nuk ka të munguar.

Avioni mund të mbajë deri në 76 pasagjerë, pa përfshirë këtu 18 anëtarët e stafit.

<
>
1-24 2-20 3-20 4-18 5-14 6-11 7-9 8-9 5555


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas