Sport

Ceremonia/ FIFA zgjedh trajnerin më të mirë të vitit
               Publikuar në : 21:45 - 24/09/18 |
mapo.al

Në ceremoninë e FIFA-s e cila po zhvillohet në Londër është dhënë çmimi për trajnerin më të mirë të vitit.


Nuk ka surpriza pasi çmimi i takoi Didier Deschamps duke mposhtur Zidanen dhe Dalic.

auto Screenshot 111537815481


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas