Sport

Çelsi rikthen vëmendjen te Radamel Falkao


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:54 - 11/01/12 |
mapo.al

Sulmuesi i Atletiko Madrid, Radamel Falcao, është rikthyer në radarin e Çelsit, shkruajnë mediat angleze. “People” shkruan se Andre Vilash Boash u ka thënë drejtuesve të klubit se ai dëshiron të ribashkohet me ish-lojtarin e Portos, Falcao, gjatë verës. Dhe sulmuesi kolumbian Falkao, i cili ka shënuar nëntë gola në 13 ndeshje për Atletiko Madrid, do ta mirëpriste këtë kalim duke qenë se Atletiko nuk ishte ashtu siç ai e priste.

Pas