Kryesore

“Çdo sekondë mbi ty, është gjynah mos me t’hyp”, velinës së Çanit “i ikën truri”               Publikuar në : 18:11 - 13/07/18 |
mapo.al

Xheni Brahja është velina e fundit e Arjan Çanit, e cila ka arritur të jetë në qendër të vëmendjes brenda shumë pak kohe. Ajo ka rënë në sy falë postimeve të shumta në Instagram dhe jo vetëm.


Sëfundmi, në një foto të publikuar nga e reja kanë “plasur” komentet. Ka pasur nga ata që e komplimentojnë për mënyrën se si duket, por nuk kanë munguar as komentet e orientuara seksualisht.

Njëri prej tyre që spikat, është:

A eshte gjynaf mos me te hyp ty… Ty nuk duhet te te lesh asnje sekond vetem vetem siper teje duhet te rrish”.
Vetë vajza e ka parë këtë koment dhe e ka cilësuar “idiot” të riun.

 

<
>
xheni1-1 31973727_424112928000083_2673467410610126848_n 35166458_453926848351516_858596114595577856_n 35337402_221170595194223_4817117224772829184_n 36122906_442466439561454_6317573021817110528_n 36484123_1741491862601180_7855142735072722944_n 36805379_637459786616944_1000226685565534208_n

 


Etiketa: , , , ,

Pas