ShowBiz

Çdo gjë e sajuar me shije… brenda shtëpisë luksoze të Zaimina Vasjarit
               Publikuar në : 19:01 - 10/08/18 |
mapo.al

Nga muzika, në botën e modës, Zaimina Vasjari po shpalos talentin e saj në disa fusha.


Ndonëse këngëtarja është diplomuar për arkitekturë, ajo talentin e saj talentin nuk e kishte shpalosur kaq bindshëm.

Pasionin e saj për të, ajo e ka treguar në skica dhe projekte interior design që mbajnë firmën e saj.

Po, përpara se atë ta ndajë me të tjerët, Zaimina e ka thelluar këtë qasje tek vetja e vet, tek shtëpia e saj ose më saktë tej vila ku jeton  me familjen.

Vila gjithahstu ka edhe një pishinë gjigande që ka e ka treguar vetë Zaimina në Instgram.

<
>
zaimina-428x450 zaimina_vasjari_26864180_164033567565452_7951232157190455296_n-e1517036476231-780x439 Untitled-9 Untitled-8-1 n-n-n-n-n-bv KLOI auto_zaj1517307169 auto_45rtfg1522405904 54345-640-0-59faf1e8af9c3


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas