ShowBiz

Ballina ShowBiz

Ebru Özkan bëhet mama për herë të parë

Ebru Özkan e njohur si ‘Dilara’ nga seriali “Fate të Kryqëzuara” është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori i...

Xhensila nuk duron dot më… publikon foto nudo pas dushit

Ish-banorja e "BB", Xhensila Pere, ka publikuar një foto provokuese në rrjetin social Instagram. Pas fitores së ‘Dance with me, Xhensila është shfaqur nudo. Bukuroshja duket...

‘Godet’ sërish Bleona Qerreti… nuk i lë vend imagjinatës, nudo në plazhet e…

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti është një nga personazhet në qendër të vëmendjes së mediave rozë, kjo edhe për faktin se ajo di të tërheq...

Modelja shqiptare superseksi, ja si ka qenë kur i kishte vetullat e pa hequra…...

Sot të gjithë flasin për Orjola Marashin, por ka pasur një periudhë në jetën e saj ku shumë pak persona e njihnin dhe kur...

Modelja XXL ‘ndez’ fantazinë e amerikanëve me format superseksi

Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale. 25-vjeçarja ka postuar një set ‘të nxehtë’ fotografik në...

Uouuu! Rasheli e thotë ‘troç’ dhe Live: Mamaqi ‘ma ka lypyr’…

Mbrëmjen e sotme Rashel Kolaneci i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj se Ermal Mamaqi e ka gjuajtur. E ftuar në...

Vjen në jetë Luçiferi, fëmija shqiptar me dy nëna dhe një baba…

Është folur kudo në media, sidomos në ato shqiptare, për faktin se një nga vajzat që dikur ka qenë Miss Shqipëria po përjeton tani...

Klaudia Pepa me të dashur të ri? A e la për këtë mashkull ‘vëlla’...

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka bërë sërish të flitet për të. Fillimisht ajo publikoi në rrjete sociale foto në të cilën është shfaqur e...

Video/ Arditi fejoi djalin, ja batuta e Annës që argëtoi të ftuarit

E djeshmja e 6 Janarit ishte një ditë feste për familjen e Ardit Gjebreas, pasi djali i tij i vetëm Joni është lidhur në...

Çmenduria e yjeve: Heqin mbathjet dhe vendosin…

Yjet njihen për çmenduritë e tyre. Sidomos fiksim e kanë që të zhvishen. Por rrjetet sociale janë të kujdeshme me fotot nudo. Atëherë zgjidhja është që të...

CLOSE
CLOSE