Media

Ballina Media

Top Channel përgjigjet me redaksionale: Epoka e re…

Televizioni Top Channel e ka nisur vitin e ri duke publikuar një redaksionale online. Në fakt, redaksionalja është publikuar nga Koha Jonë, por është...

Sokol Balla konfirmon largimin nga Top Channel pas 12 vitesh

Zërat për largimin e Sokol Ballës nga Top Channel janë konfirmuar në ditën e fundit të vitit 2017 nga vetë gazetari. Pas 12 vitesh punë...

Video/ Çani ‘nuk përmbahet’, zhvesh të ftuarën…

Big Mama njihet si një ndër këngëtaret me më pak komplekse në showbiz-in shqiptar. Ajo ishte sonte në emisionin “Zonë e Lirë” në "Tv Klan",...

Flet Jonida Shehu: Nuk e konfirmoj ardhjen time në Klan!

Ditën e djeshme në portale dhe mediat rozë qarkulluan disa thashetheme për moderatoren e njohur Jonida Shehu, ku u tha se, pas largimit të...

Frika

Nga Edison Ypi Frikë nga Zoti nuk mund të kishe. Zoti ishte një babaxhan i urtë që i kishin djegur shtëpinë. As nga Ligji nuk kishe...

Sensibilizim “vende-vende”

Nga Dr. Mirela Oktrova Është një traditë e mirë, që të paktën dy herë në vit – në mars dhe në nëntor/dhjetor shoqëria globale dhe...

Sqarohet Rita Petro: Jeni keqkuptuar! Unë mallkoj atë që kryen incest

Poetja Rita Petro e ftuar sot tek emisioni "Zonë e Lirë" e gazetarit Arian Çani, në "Tv Klan", ka deklaruar se poezia e saj...

Këto janë dy moderatoret më seksi të sportit në Shqipëri…

Janë gjithmonë në qendër të vëmendjes e më të përfolurat në shtypin rozë. Bëhet fjalë për Ilda Bejleri dhe Rashel Kolaneci, tashmë dy moderatoret...

Mustaqet e Çanit si ato të ‘Çelos’, 100 euro për atë që i gjente...

Mbrëmjen e djeshme moderatori Arian Çani u përfol shumë për ndryshimin në pamjen e tij. Ai u shfaq krejt ndryshe, si asnjëherë më parë me...

Adoleshentja ‘Zombie’: Fotot që shokuan botën janë mashtrim

Një adoleshente u bë e njohur në mbarë botën brenda pak orësh. Kjo për shkak të një lajmi që nisi të qarkullonte se ajo kishte...