Lifestyle

Ballina Lifestyle

6 çiftet e Horoskopit, që kanë një lidhje më të thellë

A doni të dini nëse ai ose ajo mund të jetë personi i duhur për ju dhe nëse kjo marrëdhënie ndriçohet edhe nga yjet? Peshorja...

Trendi më i ri në rrjet: Konviktoret tregojnë dhomat

Kemi dëgjuar shpesh në rrjetet sociale për stereotipin e konviktoreve. Disa thonë se ato janë të pista, të tjerë shkruajnë se janë të dhëna pas...

Lezhjania: Jam 41 vjeçe e virgjër, s’kam më pretendime, thjesht e dua të më…

Koha ikën dhe kur kupton që ende nuk ke krijuar familjen, tenton të nxitosh. Një 41-vjeçare ka shkruar me shpresën se mund të gjejë njeriun...

Të qash nuk është shenjë dobësie, por inteligjence…

Nuk qajmë sepse ndihemi të dobët, apo të paaftë, por sepse jemi të gjallë dhe nuk na vjen turp të shprehim ndjenja tona. Emocionet...

Vajza seksi e ‘pashait shqiptar’, 18-vjeçarja që shkakton ‘tërmet’ në rrjet

Është vetëm 18-vjeçe, por bën padyshim pjesë në fëmijët më të pasur dhe më të bukur të politikanëve shqiptarë. Bëhet fjalë për Treisi Peçin, vajzën...

Puuu çfarë superdasme… automjete luksoze dhe 1.4 mln euro për çiftin shqiptar

Dasmat e çdo krahinë shqiptare janë të veçanta në tradita dhe në mënyra festimi. Por kur një celebrim i tillë i kalon përmasat e normales...

Njihuni me presidenten më seksi në botë… po ‘çmend’ Putinin dhe Trumpin me sharmin...

Presidentja e Koracisë, Kolinda Grabar-Kitarovi?., nuk është shumë e njohur në sferën ndërkombëtare, por është padyshim një ndër lideret me seksi në botë. Ajo udhëheq...

Jeta përrallore e adoleshentes me dy baballarë

Kjo garderobë mund të duket si e një ylli Hollivudi. Fustanet janë Prada dhe Burberry, aksesorët Gucci, Hermes dhe Louis Vuitton. Mes këtyre aksesorëve, edhe një...

Çmenden femrat suedeze. Ja çfarë kërkojnë gjatë punës me ligj…

E dimë që kjo duket e çuditshme, ashtu është dukur edhe për shumë persona të cilët e kanë quajtur këtë një kërkesë aspak normale...

Këto do të jenë katër shenjat më të lumtura të zodiakut për vitin 2018

Vetëm katër shenja të zodiakut janë të përkëdhelurat e fatit për këtë vit , sepse sipas yjeve ato do të jenë më të lumturat...

CLOSE
CLOSE