Humor

Ballina Humor

Video/ Kush e ka shkruar Mesharin e Gjon Buzukut? Të rinjtë përgjigjen: Gjergj Fishta!

Të rinjtë që lexojnë janë të paktë. Edhe pse ky fakt dihet, kur sheh çfarë gafash bëjnë, situata bëhet më e rëndë. Gazetarja e emisionit...

Qeshni dhe habituni me… reklamimin perfekt! (Por edhe mësoni)

Postera të vendosura në mure, automjete, por jo vetëm... dhe synimi është tërheqja e vëmendjes së publikut. Që kur është shpikur, reklama në vetvete ka...

Xhelozinë e kemi në gjak: Këto foto do ju shkrijnë

Thonë se xhelozia është një sëmundje. Askush nuk është imun prej saj. Këto foto e provojnë shumë mirë diçka të tillë. Shijoni koleksionin e Daily Mail dhe...

Niseni fundjavën duke qeshur: Momenti është gjithçka

Një fundjavë e gjatë ka nisur për shqiptarët. Atëherë merrni pak kohë dhe shihni këto foto. Ato do ju shkrijnë së qeshuri. Kjo për shkak se janë...

Xhelozinë e kemi në gjak: Këto foto do ju shkrijnë

Thonë se xhelozia është një sëmundje. Askush nuk është imun prej saj. Këto foto e provojnë shumë mirë diçka të tillë. Shijoni koleksionin e Daily Mail dhe...

Qeshni me lot: Kur fotot japin një mesazh të “turpshëm”

Mënyra si janë bërë këto fotografi, i ka dhënë një kuptim tjetër pamjes. Shikojini me kujdes! Natyrisht nëse keni mendje të keqe, do shihni atë që...

Do ‘thyeni’ nga e qeshura… me fotot familjare s’duheshin bërë kurrë publike

Çdo kush prej nesh është bërë pjesë e një fotografie familjare, të cilat mund të jenë dukur argëtuese në momentin e parë. Ndërsa vitet kalojnë,...

Video/ Vjehrri i kërkon nuses t’i lajë këmbët, plas grushti në familjen lushnjare

Babë e bir janë futur në sherr me njëri-tjetrin në një familje në Lushnjë pasi nusja e ka kundërshtuar vjehrrin që i kërkonte vazhdimisht...

Situatat e tmerrshnme kur kap partnerin mat: Shkrihuni me këto foto

Të gjithë kemi sekretet tona, të vogla ose të mëdha. Madje nuk i ndajmë këto sekrete as me partnerin tonë. Por çfarë ndodh kur ai/ajo na...

Qeshni me lotë… kur arkitekti juaj lajthit, duhet patjetër një i ri

Punësimi i një arkitekti nuk shërben thjesht për një dizajn sa më të bukur, por gjithashtu për shfrytëzimin maksimal të hapësirave dhe për strukturimin...