Humor

Ballina Humor

A ishin këto më idiotët nga viti që lamë pas? Do qeshni me lot

Dihet se çdo vit që kalon, shënon edhe disa raste komike. Këto raste, shpesh herë përcillen në rrjetet sociale apo faqe humori. Shikoni këto foto dhe...

‘O ti q* r***t në kohën e lirë’, aktorja zbulon se burri e tradhëton...

Kjo kamera e fshehtë që i është bere prezantueses se emisionit “Mos i fol shoferit” Rudina Dembacaj, një nga aktoret e njohura shqiptare të humorit...

Qeshni dhe gajasuni me këta ‘rryçat’… pa flokë dhe pa tru…

Një koleksion fotosh shumë qesharak është shpërndarë në internet së fundmi. Fotot tregojnë meshkuj që u kanë rënë flokët dhe kanë vendosur që në “tokën...

Ja si sillen policët kur takojnë në rrugë ‘Policin e Portokallisë’

Ai është i famshëm edhe për shkak të rolit të policit që luan prej sezonesh në “Portokalli”, por ky rol duket se ka pasur...

Shkrihuni me lot: Disa ide gjeniale si të mposhtni të ftohtin

Tirana nuk njihet si një qytet shumë i ftohtë, megjithatë ka periudha kur vërtet duhet të mendoni se si të mbani trupin sa më...

Duhet t’i shihni të paktën nga dy herë këto foto…

Këto foto qesharake meritojnë t’i shikosh të paktën dy herë. Ndonjëherë mendja jonë krijon iluzione për këto foto. Kjo vjen për shkak të pozicioneve të veçanta. Por...

Shkrihuni me lot: Mendoni se fundjava juaj ta shpif?

Shumëkush ka bërë plane për fundjavën. Pushimet janë gjithmonë të mira dhe rëndësi ka që të dokumentohen me foto. Por jo gjithmonë fotot kapin momentet më...

Nuse me b*le nuk keni parë ndonjëherë, këto janë rastet më ekstreme

Të gjitha femrat ëndërrojnë që të bëhen nuse e të veshin fustanin e bardhë për ta ruajtur në imazhe filmike ditën e tyre më...

Nuk ju pelqen pema juaj e Vitit të Ri? Mos u ankoni! Ka edhe...

Kur vijnë festat e fundvitit, të gjithë ne mundohem që të dekorojmë pemën e Vitit të Ri, apo shtëpinë tonë sa më bukur. Por gjithnjë,...

Memet që ju shkrijnë: Rrjeti ironizon politikën…

Koha tashmë është përmirësuar dhe përmbytjet i kanë lënë vendin një jave të nxehtë politike. Shqiptarët nuk mbeten asnjëherë pa u bombarduar nga informacionet. Dhe në...

CLOSE
CLOSE