Humor

Ballina Humor

Shkrihuni së qeshuri: Kur fëmijët luajnë kukafshehthi…

Kjo është ndoshta loja më klasike në botë. Bëhet fjalë për lojën kukafshehthi. Megjithatë shumë fëmijë të vegjël nuk e kuptojnë konceptin bazë të lojës. Këto foto...

Policët më ‘idiotë’ që keni parë! Me këto gafa do mbani barkun me dorë!

Në shqipëri qarkullojnë shumë barsoleta me policë. Në shume prej tyre, ata dalin si qesharakë. Por hidhni një sy këtyre fotove, të cilat i shkojnë për...

Kur selfiet shkojnë ‘për dreq’. Kujdes kur bëni foto. Qeshni me lot…

Dihet se mania e këtyre viteve janë selfiet. Secili nga ne poston në rrjete sociale foto ku mendon se duket më bukur. Por kujdes! Mund të bëheni...

Niseni fundjavën duke qeshur: Këto portrete të shkrijnë

Të gjithë e kemi bërë ndonjë foto, të cilën do donim të mos e kishim bërë. Shumë prej nesh i kanë fshirë, por disa nuk...

Si mund të kërkosh dashurinë me… të tilla foto

Tani është bërë më e lehtë që të gjesh dashurinë. Qindra faqe online janë hapur për këtë qëllim. Megjithatë prapë nuk është shumë e lehtë. Sidomos nëse...

Këta njerëz nuk ndalojnë së surprizuari me ‘idiotësitë’ e tyre. Do shkriheni së qeshuri

Faqet e humorit, vijojnë të tregojnë foto që do të mbani barkun me dorë. Këto janë disa prej tyre, që tregojnë disa njerëz…që nuk dinë...

Qeshni me lotë… kohë lufte, por përgatitjet janë disi të çuditshme

Disa imazhe të çuditshme, e megjithatë historike, gjatë luftërave të ndryshme duke filluar nga kamuflazhi si një zebra, e deri tek mitralozi mbi një...

Qeshni me lot: Kështu është kur nuk je i mësuar me borën

Dëbora ka pushtuar disa zona të Shqipërisë. Por ndërkohë mund të qeshni dhe ta merrni me sportivitet, duke parë galerinë e mësipërme. Ajo tregon se bora është...

Qeshni me lot: Kontrolloni gjithmonë sfondin para fotove

Është koha kur njerëzit bëjnë kaq shumë foto. Festat janë momenti ideal. Por mos harroni, sa herë të bëni foto, kujdesuni për sfondin. Jo për gjë, por...

Memet shqiptare për Vitin e Ri: Shkrihuni duke qeshur

Festa e Vitit të Ri shërben për të bashkuar njerëzit. Ky është ai momenti kur festojmë dhe qeshim më shumë. Jo më kot rrjetet sociale janë...

CLOSE
CLOSE