Eros

Ballina Eros

Në këto 8 vende… duhet ta provoni seksin një herë në jetë

Ndonëse dhoma e gjumit do të mbetet gjithmonë vendi numër “një” për seks, as hapësirat e tjera nuk janë për t’u nënçmuar. Kuzhina gjendet...

Video/ Del nga makina dhe u tregon penisin, vajzat nga Tirana kanë një mesazh...

Të jesh femër në një shoqëri si e jona është e vështirë. Deri vonë gratë që i jepnin makinës dhe kishin një tillë ishin të...

Studimi/ Femrat duan që seksi të zgjasë 25 minuta, por në fakt…

Kur flasim për seksin, pritshmëria dhe realiteti mund të kenë dy përfundime të kundërta. Një anketë e pak kohëve më parë mbi kohëzgajtjen e...

Shikoni bordellot arabe, haremi i vertetë! Seks dhe mijëra dollarë në shesh

Kush tha se arabët nuk shthuren, apo nuk dinë të shikojnë jetën me mekatet e saj. Këto foto janë bërë në bordello arabe, konkretisht në...

Kjo është Alda nga Tirana, kërkon të dashur dhe ta ketë penisin 30 cm/...

Videoja e një zonje nga Tirana, e cila kërkon një person për të kaluar natën apo për të shfryrë epshet e saj seksuale, është...

Jeto si ‘Pasha’. Seks dhe luks i paparë! Futuni brenda bordellos më të madhe...

Këto foto janë shprepur në shtëpinë publike ‘Pascha’ në Gjermani. Për momentin, kjo bordello mban rekord në Evropë sa i takon madhësisë. Luksi dhe femrat në...

Qyteti me plot 14 mijë prostituta. Aty ku seksi dhe sëmundjet janë kudo…

Mund të duket e pabesueshme por ky është qyteti që ka më shumë prostituta në botë. Sipas shifrave zyrtare, janë plot 14 mijë prostituta në...

Video ‘e pisët’/ ‘Asaj i pëlqeu k** i të dashurit tim dhe unë…’, vajza...

(KUJDES! VIDEO DHE FOTO EROTIKE +18) Shumica e femrave bëhen paranoike nëse shoqja e tyre tërheqëse shfaq interesim në mashkullin e tyre, por një përdoruese...

Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal… me femrat

Meshkujt e adhurojnë seksin anal dhe nëse partneri yt të ka kërkuar diçka të tillë, por ti ende nuk arrin ta kuptosh se përse...

Futu brenda, zgjidhe dhe bëj seks sa të duash… Ja ‘parajsa’ e të gjithve

Kujt ia merrte mendja se seksi do të ishte aq i lirë. Në këtë vend, mjafton të kesh dëshirë për seks dhe e gjen. Kuptohet se...