Argetim

Ballina Argetim

Gruaja përdhunon të dashurin e vajzës dhe vëllain e tij binjak

Një grua është shpallur fajtore për përdhunimin e dy vëllezërve binjakë, njëri prej të cilëve ishte i dashuri 15-vjeçar i vajzës së saj. Heather Salines...

Dikur Antonio Banderas krenohej me flokët e tij

Njëherë e një kohë, kur Antonio Banderas u bë i famshëm me disa blockbuster-a të Hollivudit, ai krenohej për flokët e tij. Koha ka kaluar...

Manjola Nallbani ‘sfidon’ 20-vjeçaret në plazh, por Ermal Mamaqi i bën një kompliment epik…

Manjola Nallbani vazhdon të fitojë vëmendjen e shqiptarëve edhe pse prej kohësh është tërhequr nga të qenit aktive në muzikë. Ajo është padyshim një nga...

Një vaginë e re me zorrë derri

Një grua, e cila kishte një vaginë aq të ngushtë, sa nuk bënte seks, i është nënshtruar një operacioni plastik për rindërtimin e organit...

A është kjo “gruaja” e katërt e Tom Cruise?

Tom Cruise është gati për një tjetër martesë. Sipas Daily Mail, aktori 53-vjeçar do i propozojë për martesë asistentes së tij, Emily Thomas, 22 vjeç. Të...

Fotot: Ja çfarë nga tregon Megan nga Dubai

Ata kanë shkuar në klimën butë të Dubait për pushimin e tyre të parë së bashku. Megan McKenna u shfaq me një trup të admirueshëm,...

Eksperti: Robotët do i shpallin luftë njerëzve brenda 25 vitesh

Njerëzit dhe robotët do të përfshihen në një konflikt brutal në vitin 2040, pretendon një ekspert i inteligjencës artificiale. Logan Streondj, një ekspert kanadez i...

Katie Holmes tregon anën e saj seksi

Së fundmi ka pasur shumë spekulime për lidhjen e saj me aktorin Jamie Foxx. Por vetë aktorja Katie Holmes ka mohuar gjithçka. Të hënën, ajo u...

Pushohet nga shkolla pse i dha drekë falas 12-vjeçares

Punonjësja e një mense shkollore në SHBA u pushua nga puna pasi i dha drekë falas një vajze 12-vjeçare, sepse ajo nuk paguante dot...

Kush është shqiptarja e njohur që del e zhveshur rrugëve të Tiranës

Blogerja e njohur shqiptare e ka kthyer në modë këtë stil transparent të të veshurit. Gjatë mbrëmje seë lënë pas Aurela Huxha ka publikura...