Argetim

Ballina Argetim

Ups! Supermodelja e njohur tregon ‘zogun’…

Ajo gjithnjë i lë fansat e saj me gojë hapur, por këtë herë duket se i ka magjepsur fare: Nuk ka zgjedhur të ekspozojë...

Pse nuk duhet ta vendosni kuletën në xhepin e pasëm…

Kuletën nuk duhet t’a vendosim tek xhepi i pasëm. Sipas mjekëve, kuleta në xhepin e pasëm krijon një çrregullim të legenit dhe të ijeve. “Kur uleni...

Testet e reja të biopsisë së lëngshme identifikojnë tetë lloje të kancerit

Shkencëtarët njoftuan përparim të madh në testet e gjakut që mund të zbulojnë shumë lloje të kancerit në një fazë të hershme, përfshirë disa...

Ja pse disa femra kanë dhimbje vaginale kur bëjnë seks…

Secili nga të rriturit seksualisht aktiv mund të marrë këtë lloj sëmundje. Kjo mund të shoqërohet me ndonjë gungë dhe dhimbje të madhe. Ky është herpesi,...

Ajo mendon që jeton në vendin më të bukur të botës… shikoni fotot

Martina Bisaz çdo fundjavë drejton veturën e saj nëpër malet zvicerane për të kapur fotografi të mahnitshme. Ajo beson se jeton në vendin më të...

Një lavazh i tillë kaq i ‘nxehtë’ dhe me femra kaq seksi, do të...

Rachel, motra e aktores dhe e modeles së famshme amerikane, AnnaLynne McCord, ka realizuar së fundmi një set me foto mjaft të nxehta. Modelja 27-vjeçare...

Video/ Noizy nuk ndalet, blen ‘Ferrarin’ e tretë dhe i vendos emrin e çuditshëm

Reperi Noizy nuk ndalet me koleksionin e tij të makinave superluksoze. Së fundmi këngëtari ka blerë Ferrarin e tretë brenda një kohe të shkurtër dhe...

Të jetosh komod si në një vilë, por… brenda një tubi

Të ideosh shtëpi banimi në një hapësirë të vogël. Është ky misioni i arkitektit James Law që, në Hong Kong ka projektuar ‘OPod Tube...

S’bëj dot seks sepse më dhemb…/ Ja justifikimet e meshkujve që do t’u bëjnë...

Studimet e fundit thonë se, femrat nuk janë të vetmet që justifikohen me dhimbjen e kokës, kur duan të shmangin marrëdhëniet seksuale. Sipas “MailOnline”, në...

Skandali i celularëve, edhe Samsung është në hetim në Itali për ngadalësim

Kush mund të ketë menduar se skandali i "Apple" me ngadalësimin e pajisjeve të vjetra do të sillte përfitime për konkurrentin e tij të...