Argetim

Ballina Argetim

Victoria Beckham dhe Eva Longoria, dy mikesha glamour

Victoria Beckham është padiskutim një yll që di t’a vjedhë gjithmonë vëmendjen. E ftuar në “Global Gift Gala”, një event i përvitshëm në Londër, Victoria...

Mathew McConaughey nderohet me një yll në Bulevardin në Famës

Aktori Mathew McConaughey është nderuar me një yll në “Hall of Fame”. Aktori 45 vjeçar është shoqëruar në nderimin e tij nga gruaja Camila dhe...

Divorcohen sapo ia sheh fytyrën gruas

Një burrë arab i ka kërkuar divorcin gruas së tij, ditën e martesës, pasi i ka parë fytyrën. Gruaja e zbuloi atë kur ia kërkoi...

Melanie Sykes, një 44 vjeçare me trup perfekt në plazhet e Dubait

Modelja dhe prezantuesja e njohur Melanie Sykes mund të thotë më plot gojën që trupi saj nuk ka asnjë të metë! 44- vjeçarja është fotografuar...

Angelina rikthehet Jolie! Promovon filmin në Australi mes mijëra fansash

Aktorja dhe producentja Angelina Jolie është mësuar me suksesin dhe tapetet e kuq, por e hëna ishte një ditë mjaft e veçantë për të. Ajo...

Kapelja e Napoleonit shitet 2.65 mln USD

Kapelja e Napoleon Bonapartit është shitur në një ankand për shifrën marrëmendëse të 2.65 milionë dollarëve. Perandori francez e kishte mjaft për zemër kapelen, e...

A i dha fund jetës vetë me kokainë Dr. Flori?

Këngëtari i njohur i hip- hopit, Doktor Flori, ka ndërruar jetë si pasojë e një ovderdoze kokaine. Përgjigja ka ardhur nga Mjekësia Ligjore, e cila...

E kuqe dhe e nxehtë! Pozat në plazh të modeles Nadia Forde

Modelja irlandeze dotë jetë pjesë e shfaqjes “I’m a celebrity” e cila nisi mbrëmjen e së dielës, por përpara se të niste aventurën e...

Solange Knowles guximtare! Motra e Beyonce zbulon gjoksin

Solange Knowles, motra e këngëtares Beyonce ka zbuluar gjoksin përpara kamerave. 28 vjeçarja Solange ka qenë e ftuar në një emision televiziv të dielën mbrëma...

Kim Kardashian do të jetë banore e Big Boss në Indi

Kim Kardashian do të jetë një prej banorëve të “Big Boss” Indi. 34 vjeçarja Kardashian ka konfirmuar se në datën 22 nëntor do të futet...