Argetim

Ballina Argetim

Kur nuk di çfar t’u bësh parave dhe… ndërton një ‘lumë’ brenda supervilës

Vilat e vjetra fshehin kalime të fshehta nga dhoma në dhomë, apo edhe korridore sekrete, ndërsa supervilat e reja ofrojnë lukse nga më të...

Abella, pornostarja e famshme prezanton linjën e saj të të brendshmeve

Abella Anderson është një nga aktoret më të njohura të filmave porno, por së fundi ka vendosur t’i futet biznesit. 29-vjeçarja amerikane ka prezantuar linjën...

Mbërrin në Tiranë, shqiptari i nisur nga Londra me kamionin rus, ‘ZIL’

Gent Jakupi sëbashku me menaxherin e firmës së tij, Rob Gerrish kanë mbërritur në Tiranë pasi kanë përshkruar 2600 kilometra me një automjet të...

Publikohet raporti befasues: Ja çfarë lloj seksi preferojnë shqiptarët…

A e dini se çfarë shikojnë më shumë shqiptarët në faqet pornografike? Përgjigjen e jep “Pornhub”. Gjiganti i pornografisë që e filloi aktivitetin në Montreal...

Çfarë është ‘Android TV Box’ dhe nga ndryshon me ‘Dream Box’?

Ku qëndron ngatërresa që bëjnë sot institucionet ligjzbatuese dhe si bëhet dallimi i këtyre dy pajisjeve. Jemi në epokën e internetit dhe në ditët e...

Pornostarja amerikane: Ja si ishte seksi me Donald Trump

Një pornostare amerikane pretendon se ka bërë seks me Donald Trump, ndërkohë që e shoqja Melania ishte në shtëpi me djalin e sapolindur. Stormy Daniels,...

Brigitte Bardot i quan hipokrite yjet që po dënojnë ngacmimet seksuale

Aktorja franceze Brigitte Bardot ka quajtur hipokrite aktoret që kanë komentuar për ngacmimet seksuale nëpërmjet lëvizjes #MeToo Ylli u pyet në një intervistë me revistën...

Dasma Ledion Liço-Sara Hoxha, zbulohet një tjetër detaj

Në prag të Krishtlindjes së vitit që lamë pas, Sara Hoxha në “Shiko kush LUAN” deklaroi se viti 2018-ë, do të ishte edhe viti...

Bashkëshortët i stresojnë gratë sa dyfishi i fëmijëve

Një bashkëshorte e mrekullueshme, një kuzhiniere e mrekullueshme dhe një nënë e kujdesshme janë vetëm disa nga shumë karakteristikat që një grua mund të...

Në pritje të protestës së opozitës, buzëqeshni me këto punime të Kapexhiut

Shqipëria pritet ta nisë vitin me protesta, pasi opozita ka paralajmëruar një të tillë në fund të janarit. Ende nuk ka shumë detaje për këtë...