Argetim

Ballina Argetim

Video+18/ Çmenden të rinjtë shqiptarë në internet: E paske si akullore, ta mbuloj me...

Një pjesë e madhe e të rinjve shqiptarë sa vjen dhe po degradojnë dhe këtë e tregojnë hapur në rrjetet sociale. Janë të shumtë vajzat...

Video: Babai milioner merr striptiste për të kënaqur djalin 12-vjeçar për ditëlindje

Një baba milioner në SHBA është kritikuar pasi mori disa striptiste për të festuar ditëlindjen e djalit. Ky i fundit mbushi 12 vjeç. Pavarësisht se striptistet...

Tre shenjat e horoskopit që duan vetëm të bëjnë qejf e t’ia kalojnë sa...

Kur bëhet fjalë për të bërë qejf, të gjithë reagojmë në mënyra të ndryshme. Sipas ekspertëve, dominojnë më shumë pikërisht këto 3 shenja, dy...

Fotoja thyen rrjetin: Kim Kardashian zhvishet sërish

Ka kaluar pak kohë kur ajo solli në jetë fëmijën e saj të tretë dhe përsëri duket e mahnitshme. Mëngjesin e së premtes ajo publikoi...

Rreziku që vjen nga vaji i palmës

Bashkimi Europian ridimensionon rrezikshmërinë e vajit të palmës. Autoriteti Europian për Sigurinë Ushqimore (EFSA) ka vendosur të rrisë sasinë e lejuar për konsum ditor, nga...

165 mln dollarë për ndërtimin e qiellgërvishtëses më të lartë në botë

Një kontratë me vlerë 165 milionë dollarë është nënshkruar në Arabinë Saudite për të ndërtuar gradaçelën më të lartë në botë në Geddah, rreth...

Letra e dhimbshme e të dashurit të Dolores O’Riordan

Disa ditë pas vdekjes së këngëtares Dolores O’Riordan, i dashuri i saj, Olé Koretsky, ka ndarë dhimbjen për humbjen e saj me fansat e...

Sfida fatale në internet, të rinjtë hanë detergjentë, 10 të vdekur

Një sfidë fatale është duke u përhapur në internet, e cila i shtyn adoleshentët të përtypin, madje edhe të gëlltisin detergjentë larës. Sfida konsiston në...

Bruce Willis nxjerr në shitje super-shtëpinë e tij të bardhë

Bruce Willis ka nxjerrë në shitje shtëpinë e tij në Nju Jork me 6 dhoma gjumi dhe 4 tualete për 17.75 milionë dollarë. Aktori 62-vjeçar...

Emisioni i ri, Sokol Balla hedh kunja për ‘Top Channel’

“Topin e lamë tek Topi, këtu do të tregojmë lajme të vërteta në Real Story”. Ky ka qenë komenti i shkurtër që ka bërë sot...