Argetim

Ballina Argetim

Dy gjëra që duan femrat në shtrat, por kanë turp t’i thonë…

Femrat, nga natyra e tyre, duket sikur kërkojnë pak në shtrat, por ashtu si meshkujt edhe ato duan që jeta seksuale të mos bëhet...

Italia me Ermal Metën ngjitet në krye të preferencave të ndjekësve të ‘Eurovision’; Eugent...

Kënga që do të përfaqësojë Italinë në ‘Eurovision 2018’, “Non mi avete fatto niente”, është në krye të preferencave të ndjekësve të festivalit evropian. Në...

Forma e hundës tregon karakterin tuaj

Bazuar në formën e hundës, është e mundur të zbulosh karakteristika të personalitetit. Hundë e vogël Një person shumë alegro dhe shoqëror. I ëmbël dhe emotiv....

E zbulon shkenca: Ja pse meshkujt ‘çmenden’ pas biondeve, por martohen me…

Kanë kaluar shumë vite që kur e përjetshmja Marilyn Monroe interpretoi në filmin “Burrat preferojnë bjondet”. Por stereotipi ka mbetur i njëjtë dhe tanimë...

Dieta Gjermane, të humbasësh 9 kg për 2 javë!

Kjo dietë është përgatitur nga Instituti Gjerman i Ushqimit. Në këtë dietë është marrë parasysh parimi i moscënimit të marrjes së vlerave ushqyese në...

Video/ Ja pse aeroplanët kanë kryesisht ngjyrë të bardhë…

Çdo aviokompani ka logon edhe emrin e saj në bishtin e aeroplanit, por shumica prej tyre janë të lyer me ngjyrë të bardhë. Pse? Ngjyrat...

“Mos bëni seks për Shën Valentin”

“Mos bëni seks për Shën Valentin”, – është apeli i autoriteteve tajlandeze për adoleshentët e vendit, duke i ftuar ata për një 14 shkurt në...

6 shenjat e para paralajmëruese të kancerit të gjirit, shumica e femrave i injorojnë

Një nga llojet më të përhapura të kancerit tek gratë është kanceri i gjirit. Sipas statistikave, 1 në 8 gra është diagnoztikuar me kancer...

Tensioni i ulët i gjakut, kur duhet të shqetësohemi, shenjat

Tensioni i ulët që nuk shkakton shenja apo simptoma të lehta nuk ka nevojë për trajtim. Përmirësimi në këto raste mund të arrihet duke...

Ja cili është urimi Andrras për ditëlindjen e Sinanit

​Data 5 shtatorë siç duket është e rezervuar për ditëlindjet e këngëtarëve tanë. Në po këtë ditë sot po festojnë ditëlindjen Mc Kresha dhe Sinan...

CLOSE
CLOSE