Argetim

Ballina Argetim

Harrojeni gjoksin, prezantuesja Roza Lati tregon të pasmet me poza të nxehta nga hoteli

Pasi e bëri publik faktin që do zmadhonte gjoksin, Roza Lati prej gati një viti është komentuar shumë lidhur me këtë pjesë. Por sot Roza...

Motrat Kardashian ‘ndezin’ rrjetin… të gjitha së bashku reklamojnë të brendshmet

Motrat Kardashian janë femrat më të komentuara të momentit. Linjat e tyre trupore dhe provokimet që gjithmonë i kanë bërë publikisht kanë qenë vetëm disa...

‘Kasapët’ shqiptarë të detit kapin dhe ‘rrjepin’ sërish dy peshkaqenë… por këtë herë ‘bishat’...

Shqiptarët ende nuk e kanë kuptuar se në ujërat e deteve jetojnë edhe peshkaqenë... Mania e njerëzve, por ca më keq e peshkatarëve, për të...

Mesazhi tronditës i pornostares që po bën xhiron e botës… u jep një leksion...

Një aktore e industrise franceze të pornografisë ka zbuluar tmerrin e saj në marrjen e mesazheve nga fëmijë 12-vjeç. 28-vjecarja Nikita Bellucci, nga Franca, postoi...

Shtetet e Bashkuara tani edhe me qytet inteligjent…

Kompania Panasonic mund të jetë më e njohur për elektronikën e konsumit, por vitet e fundit ajo ka filluar të punojë edhe në dizajnin...

Ibra prezanton “kryeveprën e fundit”

Zlatan Ibrahimoviç është tejet i njohur dhe i sprovuar sa i përket aftësive teknike të tij, por edhe për karakterin aspak modest. Megjithatë, ai...

Kim dërgon ish të dashurën për “spiunim” në Korenë e Jugut

Delegacioni i Koresë së Veriut që do të mbikëqyrë kushtet ku do të qëndrojë ekipi olimpik i Penianit për lojërat dimërore në Korenë e...

Ishulli që tërheq vëmendjen e njerëzve nga e gjithë bota

Ky është një nga ishujt më të veçantë në botë. Bëhet fjalë për ishullin Sokotra, që i përket Jemenit. Arsyeja që ai ka tërhequr vëmendjen e...

Emri më i famshëm për vajza që po zgjedhin të gjithë prindërit prej 2...

Në disa vende të botës, bëhet gati absurd ndikimi që kanë personazhet e famshëm te masa e njerëzve. Rasti më i fundit është ai i...

Ami zbulon barkun e rrumbullakosur, ja si duket!

Ami është kujdesuar që gjatë këtyre muajve të fundit të jetë e kujdesshme në fotot që poston në Instagramin e saj, duke mos zbuluar...