Aktualitet

Politika
Guvernatori i kompromisit

Guvernatori i kompromisit

Të enjten Kuvendi voton me konsensus Gent Sejkon si Guvernator të Bankës së Shqipërisë. Ndërmjetësimi i Metës te Nishani e Rama dhe kthesa e socialistëve…
Politika
Krushqi mes ministrash

Krushqi mes ministrash

Vajza e ministrit Edmond Haxhinasto, Eliza dhe djali i ministrit Nasip Naço, Franko, janë fejuar para pak ditësh, raporton Panorama. Fëmijët e dy ministrave dhe…
Pages