ShowBiz

Carmen Electra pozon nudo… pas 9 vitesh

Carmen Electra i ka hequr të gjitha rrobat, ashtu siç bënte 9 vite më parë për kopertinën e revistës “Playboy”.

Aktorja 46-vjeçare ka realizuar një set fotografik artistik për fotografin e famshëm Eli Russell Linnetz.Carmen pozon krejtësisht nudo, duke treguar se koha nuk kalon për të.

Electra njihet për rolet e saj në filmat si “American Vampire”, “Scary Movie”, “Date Movie”, “Epic Movie”, “Meet the Spartans” dhe “Disaster Movie”.

<
>
electra1 electra2 electra3 electra4 electra5 electra6 electra-lajmi
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas