ShowBiz

Cardi B e tepron, tregon gjoksin pas lindjes
               Publikuar në : 19:30 - 28/08/18 |
mapo.al

Carbi B, ka treguar pamjen e saj të mahnitshme pas lindjes derisa ajo ka bërë foto me xhinse për koleksionin e nëntorit për Fashion Nova


Cardi B ka pak muaj që ka lindur vajzën e saj, saktësisht në mes të korrikut, të cilën e pagëzoj me një emër interesant, Kulture.

Tani 25 vjeçarja është gati për t’ju kthyer zanatit të saj dhe të pozoi me Bodak Yelloë dhe xhinse në fushën e modëlingut.

Gruaja e reperit Offset ka dërguar disa foto ekskluzivisht për tabloidin dhe faqen Daily Mail, ku tregon se është duke pozuar për xhinset e Fashion Nova. Kjo vije pas koleksionit të suksesshëm Carbi B Fashion Nova, i cili do të lansohet edhe njëherë në nëntor.


Etiketa: , , , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas