ShowBiz

Cardi B e tepron, tregon gjoksin pas lindjes

Carbi B, ka treguar pamjen e saj të mahnitshme pas lindjes derisa ajo ka bërë foto me xhinse për koleksionin e nëntorit për Fashion Nova


Cardi B ka pak muaj që ka lindur vajzën e saj, saktësisht në mes të korrikut, të cilën e pagëzoj me një emër interesant, Kulture.

Tani 25 vjeçarja është gati për t’ju kthyer zanatit të saj dhe të pozoi me Bodak Yelloë dhe xhinse në fushën e modëlingut.

Gruaja e reperit Offset ka dërguar disa foto ekskluzivisht për tabloidin dhe faqen Daily Mail, ku tregon se është duke pozuar për xhinset e Fashion Nova. Kjo vije pas koleksionit të suksesshëm Carbi B Fashion Nova, i cili do të lansohet edhe njëherë në nëntor.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas