Aktualitet

Çani plas bombën: Ju tregoj informacione në lidhje me 613 kg kokainë të kapur në Durrës


               Publikuar në : 20:57 - 28/05/18 |
mapo.al

Gazetar Artur Çani i ftuar në emisionin “360 gradë” në Ora News, ka bërë publike disa informacione në lidhje me sasinë më të madhe të drogës që u sekuestrua në portin e Durrësit, dhe siapas tij shumica më e madhe e drogës u shkarkua në Itali.


“E para që duhet të them që X kg që janë kapur këtu janë pak, pasi 613 kg që u nis nga kolumbia, shumica më e madhe është shkarkuar në Itali. Unë mendoj që droga që u kap nuk u sekuestrua e gjitha këtu. Policia kapi vetëm atë pjesë që i dhanë. Kryeministri jonë është njeriu që gënjen më shumë nga të gjithë”, deklaroi Çani.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas