Kryesore

Cako: Kërcënimet e Ramës për radikalizmin boshe, i krijon CIA e Mosad kur ju duhen

Botuesi Alfred Cako i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, i konsideron boshe pretendimet e kryeministrit Edi Rama sipas të cilit, Rusia financon radikalizmin islamik dhe se Shqipërisë duhet t’i çelen negociatat.


Si do ta organizojë ky fondomentalizmin? S’ka asnjë mundësi. Zero. Fondomentalizmin atje ku i intereson e organizon CIA dhe Mosad-i. Të organizojë ai fondomentalizmin. E dyta, ai kërcënon se mund të vijë Rusia në derë. Nuk i vjen. Është mbyllur pazari midis Perëndimit dhe Rusisë për çështjen e Shqipërisë. Nuk hyn Putini në Shqipëri edhe po t’i lutesh. Janë kërcënime boshe”, deklaroi Cako.

PasPara

1 koment

  1. Ky trapi ka fjetur apo eshte pa gjume, ne te kunderten me rregull treshi i bie qe te jete debil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas