Bota

Çahet aeroplani, thithet trupi i një gruaje

Pasagjerët e një fluturimi drejt Dallasit në Teksas janë tmerruar sot kur aeroplanit i ka shpërthyer një nga motorët duke u detyruar të bëjë ulje emergjente.

Aeroplani ishte ngritur nga aeroporti La Guardia i Nju Jorkut dhe po fluturonte drejt aeroportit të Dallasit.Pas ngritjes një prej motorëve shpërtheu duke lëshuar një pjesëz metalike që theu xhamin e njërës prej dritareve.

Dëshmitarët kanë treguar tmerrin kur një prej pasagjereve është thithur pas humbjes së presionit në bord.
Ajo ka marrë dëmtime të rënda pasi trupi i saj doli gjysmë jashtë dritares, por fatmirësisht u tërhoq sërish brenda nga pasagjerët e tjerë.

 

 

<
>
aeroplani1-236x300 aeroplani-303x300
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas